Viešbutis pristato išskirtinę limuzino paslaugą

limo bus

Garsusis viešbutis, siekdamas pakelti svetingumo standartų kartelę, neseniai paskelbė apie partnerystę su party bus nuomotoju Limobusnuoma.lt, kad savo svečiams galėtų pasiūlyti nepakartojamą kelionės patirtį. Šis bendradarbiavimas iš esmės pakeis prabangių kelionių kraštovaizdį ir iš naujo apibrėš svečių lūkesčius.

Oficialiame pranešime spaudai teigiama, kad nuo 2023 m. liepos mėn. viešbutis visiems savo svečiams suteiks išskirtinę galimybę naudotis „Party Bus Nuoma” paslauga. Šia paslauga siekiama suteikti svečiams papildomą prabangos, komforto ir patogumo sluoksnį, nesvarbu, ar jie keliauja į viešbutį iš oro uosto, ar vyksta tyrinėti miesto.

Paslauga „Party Bus Nuoma” gerai žinoma dėl savo modernių limuzinų, kuriuose įrengti pažangūs patogumai, iš naujo apibrėžiantys keliavimo ypatumus. Šie patogumai apima erdvias atlošiamas odines sėdynes, individualias pramogų sistemas, „Wi-Fi” ryšį, mini barus ir privačius skyrius, užtikrinančius patogią ir privačią kelionę.

Viešbučio generalinis direktorius Džulianas Montanaro išreiškė džiaugsmą dėl naujos partnerystės. „Visada ieškome novatoriškų būdų, kaip pagerinti mūsų svečių patirtį, ir ši nauja iniciatyva yra šių nuolatinių pastangų dalis. Limobuso paslauga ne tik užtikrina, kad mūsų svečiai keliautų patogiai ir prabangiai, bet ir suteikia jiems patogumo, kurio jie nusipelnė.”

Dažni viešbučio svečiai taip pat pasidalijo savo entuziazmu dėl naujosios paslaugos. „Man visada patiko apsistoti viešbutyje, tačiau šis papildymas jį daro dar geresnį”, – sakė nuolatinė viešbučio viešnia Alicia Roberts. „Dabar kelionė į viešbutį bus tokia pat prabangi, kaip ir pati viešnagė.”

Limobuso paslaugos pradedamos teikti liepos 15 d., paslaugos bus teikiamos visą parą. Kartu su šiuo pranešimu viešbutis pristatė naują paketą „Limobus”, į kurį įeina nakvynė jų apartamentuose ir išskirtinė limuzino paslauga. Šio paketo tikslas – užtikrinti vientisą, prabangią patirtį nuo tos akimirkos, kai svečiai išeina iš savo namų.

Viešbutis siekia kelti svetingumo ir prabangos standartus, todėl ši nauja iniciatyva – pristatyti „Partybus” paslaugą – yra reikšmingas žingsnis į priekį ir neabejotinai sukuria naują precedentą kitiems šios pramonės šakos dalyviams. Akivaizdu, kad viešbutis ne tik prisitaiko prie prabangių kelionių poreikių, bet ir aktyviai kuria jų ateitį.